من وهمسرم برای طلاق توافقی اقدام کردیم وتمام توافقات را روی کاغذ نوشتیم وامضا کردیم مهریه , جهیزیه ,حضانت ومهمترینش دودانگ خانه وماشین واین توافقات را انگشت هم زدیم وکیل هم گرفته بویم که وکیل گفت من فقط میتونم وکیل یکی باشم که همسرم گفت من وکیل نمیخوام شما وکیل خانم باش وتمام اینها به دادگاه ابلاغ شد چند روز بعد همسرم از در آشتی در آمد ومنم به خاطر بچه قبول کردم فقط گفت باید مهریه اتو ابراء کنی. خوب منم قبول کردم اون دنبال این کار بود وفقط من برای امضا رفتم .از فردا همسرم دوباره سر ناسازگاری را گذاشت گفتم ما که داشتیم توافقی طلاق میگرفتیم چرا منو کلک زدی تا مهرم رو ابرا کنم بعد من هی از شوهرم پیگیر بودم که کی سنده 2دونگ خونه و ماشینو به اسمم میزنی اونم گفت تو وکیل داری بدونه سند زدنایه من به اسمه تو اونکه نمیتونه طلاقو امضا کنه روزه 29 دی من به وکیل پیام دادم که کی میرید برا سند زدنا. اونم نوشت بمن هیچی نگفتن فعلا. به شوهرم زنگ زدم که با وکیل هماهنگ کردی حتی مکالمونم ضبط شده دارم. شوهرم گفت خونه و ماشین میرن استعلام و کارایه شهرداری و دارایی دارن و چند روز طول میکشه. ظهر بود من به شوهرم هرچی زنگ زدم ج نداد. دو سه ساعت زنگ زدم ج نداد. به وکیل زنگ زدم که با شوهرم هماهنگ کنین شما دیگه برا سند بنامم زدنا. اونم نوشت که کارم تو پرونده شما به پایان رسیده من زود خودمو رسوندم دفتر وکیل و وکیل شناسنامه و سند طلاقو دستم داد گف 27 ام دی من طلاقتو رفتم امضا کردم و شما طلاق گرفتی بدونه اینکه توافقاتی که طی اون به وکیل مراجعه کرده بودم عملی بشه و وکیلم منو دسته خالی طلاقمو گرفته الان من چطور میتونم از طریقه دادگاه حکم ابطال ابرا رو بگیرم و حقو حقوقم ضایع نشه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها